|
Jeugd mag gratis kennis maken met het Orkest van het Oosten
Orkest van het Oosten organiseert speciaal voor jeugdige muziekliefhebbers en hun ouders op zaterdagavond 12 december om 19.00 uur een kennismakingsconcert. Op het programma, dat één uur zal duren, staan swingende klassieke stukken, waarin het slagwerk een belangrijke rol speelt. Toegang tot het concert is gratis. Gezien het beperkte aantal plaatsen dienen bezoekers zich aan te melden.
De vooraanmelding is gesloten op zaterdag 12 december 17.30 uur. Er zijn echter nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Vanaf 18.50 uur worden de resterende plaatsen vergeven. U kunt zich melden bij de kassa van het muziekcentrum.
Het orkest speelt deze avond onder leiding van Chef-dirigent Jan Willem de Vriend samen met de internationale stervioliste Patricia Kopatchinskaja het vioolconcert “1001” Nights in the Harem” van de Turkse componist Fazil Say. Daarnaast zal ook de “Militaire” Symfonie van Joseph Haydn ten gehore worden gebracht.
Concertprogramma Say Vioolconcert ‘1001 nights in the harem’ (Nederlandse première) Haydn Symfonie nr. 100 ‘Militair’
Dirigent Jan Willem de Vriend Solist Patricia Kopatchinskaja, viool
Enschede Zaterdag 12 december 2009, Muziekcentrum, 19.00 uur
|